info@coartech.com.tr
 
Hanlı Merkez Mah. Kar Sok. No:6 Arifiye/Sakarya
 
+90 (264) 291 02 03
 
 
 
 
 
Hakkımızda 
     Biz, geçmişten güç alarak geleceğe ve onun getireceği teknolojik değişimlere hazır, genç ve dinamik bir şirketiz.

          Endüstri 4.0 devriminden tüm endüstrilerin yararlanması için, müşterilerimizin sektörlerine uygun yüksek teknoloji çözümler üretiyoruz. Ürüne özel proje bazlı dolum ve paketleme hatlarının yanı sıra gıda üretim ve depolama ürünleri üretiyoruz.

   Yeni bir firma olmamıza karşın bir çok uluslararası firma tarafından tercih ediliyoruz ve bundan gurur duyuyoruz.
Neler Yapıyoruz ?
 
Misyonumuz;
Coartech'e dokunan herkesle, ihtiyaçları anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, mutlaka başarmayı hedefleyen yaşam boyu sürecek bir ortaklık kurmak.
Kalite Felsefemiz;
Coartech'in geleceğe yönelik vizyonu doğrultusunda; biz, müşteri ihtiyaçlarını beklentilerinin ötesinde karşılamak için son teknoloji ürünü teknolojileri uygulayarak uygun fiyatlı, kullanımı kolay, güvenilir tüketici ürünleri geliştirip üretiyor ve satış sonrası hizmetlerini sunuyoruz.
Hakkımızda ;
  Coartech Makina Imalat ve Mühendislik Danışmanlık şirketi farklı sektörlerde uzun yıllar tecrübe kazanmış 3 genç mühendis tarafından Eylül 2017'de kurulmuştur.

    75 m2'lik bir atölyede ilk üretimini gerçekleştiren Coartech Makina henüz genç bir firma olmasına rağmen 720 m2 lik Sakarya Modern Sanayi Sitesi'ndeki yeni tesisinde sizlere çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

     Öncelikli üretim alanı gıdaya uygun dolum ve paketleme hatları olan Coartech Makina, gün geçtikçe farklı sektörlere ürettiği farklı ürünlerle ve alanlarında uzman toplam 17 personeli ile sektörde adını duyurmakta, dikkatleri üzerine çekmektedir.

        Kaliteyi ve Müşteri Memnuniyetini kendine ilke edinmiş Coartech Makina, genç, dinamik ve alanında uzman kadrosu ile siz değerli çözüm paydaşlarımızın desteği ile hızla büyümeye devam etmektedir.
İnsanlığın hayatını kolaylaştıracak ve Türkiye'yi başarıya taşıyacak her ilkin arkasındaki firma olmak ! Olanı, yapılabileni değil, yapılamayanları yapmak !
Vizyonumuz;
 
  • +90 (264) 291 02 03
 
info@coartech.com.tr
Hanlı Merkez Mah. Kar Sok. No:6 Arifiye/Sakarya